کنترل جریان مهسا امینی در دستان کیست

متأسفانه ضدانقلاب و برخی خبرنگاران اصلاح‌طلب این روزها در اطراف منزل مرحومه امینی کمین کرده و سعی در هدایت آن‌ها به‌سوی پروژه‌های خاص دارند!

آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور به‌صورت تلفنی با خانواده مهسا امینی گفت‌وگو کرد. این مکالمه موردتوجه روزنامه‌های مختلف قرارگرفته است.

روزنامه اصلاح‌طلب هم‌میهن با اشاره به تماس رئیسی و خانواده امینی نوشت:

این‌که آقای رئیس‌جمهور همه دختران این سرزمین را چون دختر خود تلقی کنند و در برابرشان مسئول باشند خبر خوب و مسرت بخشی است. بااین‌وجود اقدامات ضروری نباید به اینجا ختم شود و برای بررسی دقیق‌ ماجرا، چند نکته را متذکر می‌شویم:

 ۱. اولین و مهم‌ترین مسئله این است که چه مرجعی و با چه ترکیبی می‌خواهد گزارش حقیقت‌یاب را تهیه کند؟

 ۲. نکته دوم اینکه باید از مرگ مهسا فراتر بروید. این موضوع مرتبط با گشت ارشاد است و به‌نوعی مسئله بخش بزرگی از زنان و نیز پدران و مردان ایران است.

۳. مسئله سوم، اصل بازداشت و روندی است که از ابتدا تا خروج از بازداشتگاه طی شده است که بخش اصلی ماجرا همین است. فیلم‌های تقطیع شده نمی‌تواند به فهم موضوع کمک کند.

 ۴. از مرحله ورود به بیمارستان و دور کردن خانواده از دخترشان تا مرحله فوت و سپس انتقال به پزشکی قانونی و اقدامات برای خاک‌سپاری و موضوعاتی است که نیازی به تحقیق چندان ندارد، زیرا همه این‌ها آشکار است و پدر مهسا با ریز جزئیات توضیح داده است.

۵. مسئله مهم‌تر که فضای افکار عمومی را مخدوش کرده است این است که چرا اطلاع‌رسانی رسمی کاملاً یک‌سویه است؟

گرای روزنامه اصلاح‌طلب به آمریکایی‌ها در آستانه سفر رئیسی به نیویورک! / چه کسی خانواده مرحوم مهسا امینی را هدایت می‌کند؟

در حالی رسانه‌های اصلاح‌طلب و ضدانقلاب در خارج از کشور سعی در مخدوش کردن روایت پلیس از نحوه وفات خانم امینی دارند، تمامی ارکان نظام سعی در حمایت از خانواده این فرد دارند. دستورات صریح رئیس‌جمهور و نیز رئیس دستگاه قضائیه در روشن شدن تمامی ابعاد این ماجرا و نیز برخورد با عوامل مؤثر در آن نشان از آن است که پرونده مهسا امینی چون روز روشن است.

متأسفانه ضدانقلاب و برخی خبرنگاران اصلاح‌طلب این روزها در اطراف منزل مرحومه امینی کمین کرده و سعی در هدایت آن‌ها به‌سوی پروژه‌های خاص دارند! این گرگ‌های رسانه‌ای هدفشان حمایت از خانواده محترم امینی نبوده بلکه آن‌ها را تنها سوژه‌ای برای یک اقدامات ضد امنیتی می‌بینند، گفتگوی برخی اعضای خانواده امینی با رسانه‌های ضدانقلاب پس از مکالمه رئیس‌جمهور با پدر مهسا را باید در این خط تحلیل کرد.

روزنامه وطن امروز تماس رئیسی با خانواده مهسا امینی را قابل‌توجه خوانده و نوشته است:

در پی این اتفاق رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با خانواده امینی، ضمن ابراز همدردی با این خانواده و طلب صبر و اجر برای آنان در این مصیبت، گفت: دختر شما همچون دختر خود من است و احساس من این است که این حادثه برای یکی از عزیزان خود من پیش‌آمده است. این‌جانب را در مصیبت خود شریک و همدرد غم و اندوهتان بدانید.   در این تماس تلفنی، خانواده امینی ضمن تشکر از دستور فوری رئیس‌جمهور برای رسیدگی به حادثه و همچنین تماس و ابراز همدردی وی، خواستار پیگیری مسئله تا روشن شدن ابعاد موضوع شدند.

گرای روزنامه اصلاح‌طلب به آمریکایی‌ها در آستانه سفر رئیسی به نیویورک! / چه کسی خانواده مرحوم مهسا امینی را هدایت می‌کند؟

ارسال نظرات

;