مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز:

جانبازان سرمایه‌های ارزشمند انقلاب هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دیدار با جانبازان دوران دفاع مقدس «اصغر فیض آزاد» و «مراد درویشی» گفت: جانبازان سرمایه‌های ارزشمند انقلاب و الگوی نسل جوان هستند.

به گزارش شهید نیوز به نقل از «ایثار»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا با جانبازان و یادگاران دوران دفاع مقدس «اصغر فیض آزاد» و «مراد درویشی» دیدار کردند.
سلیمان رستمیان در این دیدارها با آرزوی سلامتی برای ایثارگران، بابیان اینکه جانبازان تا پای جان از ارزش‌های نظام و انقلاب دفاع کردند، گفت: جانبازان نمونه‌های بزرگ افتخار، شجاعت، فداکاری و یادگارهای دوران حماسه‌اند که امروز به‌عنوان سرمایه‌های انقلاب، الگوی نسل جوان هستند.
وی در ادامه تصریح کرد: ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های جانبازان و ایثارگران در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌شده و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید به‌عنوان فرهنگی نهادینه در رگه‌های مختلف جامعه جریان داشته باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: جانبازان به‌عنوان شهدای زنده سال‌های متمادی به‌رغم نقص عضوشان که مشکلاتی را در زندگی‌شان ایجاد کرده است هیچ‌گاه منتی بر سر نظام و مردم نداشتند و وظیفه و مسئولیتشان را تمام‌شده قلمداد نکردند و امروز هم پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

ارسال نظرات

;