اعتراف صهیونیستها به شکست در اغتشاشات

صهیونیست‌ها که در کنار محور آمریکایی-غربی-عربی و گروه‌های تروریستی و منافقان در تلاش برای تحریک اغتشاشگران و آشوب‌آفرینی در کشورمان بودند با ناامیدی اعتراف می‌کنند که پروژه شومشان در ایران شکست خورده است.

در شرایطی که محور وابسته به آمریکا از غرب گرفته تا برخی رژیم‌های مرتجع عربی و رژیم اشغالگر صهیونیستی تصور می‌کردند با تحریک افکار عمومی و استفاده از آشوب‌طلبان و گروهک‌های تروریستی و منافقین و اوباش می‌توانند فضای کشورمان را به سمت هرج و مرج و ناامنی پیش ببرند اما بعد از گذشت تنها چند روز به شکست پروژه آشوب خود در ایران اعتراف می‌کنند.

در این میان صهیونیست‌ها که روی اقدامات خرابکارانه مزدوران خود علیه ایران حساب زیادی باز کرده بودند اکنون مجبورند اعتراف کنند که نقشه‌هایشان شکست خورده است.

 در همین راستا رسانه‌های صهیونیستی روز گذشته چهارشنبه گزارش دادند: همه در اسرائیل (فلسطین اشغالی) از نزدیک وقایع ایران را دنبال می‌کنند و موسسه امنیتی اسرائیل نسبت به امکان موفقیت اعتراضات در ایران جهت ایجاد تغییر در این کشور بدبین است.

«اور هیلر» تحلیلگر نظامی رژیم صهیونیستی در شبکه 13 تلویزیون این رژیم با اشاره به پیگیری گسترده اوضاع ایران توسط موسسه امنیتی اسرائیل اعلام کرد: از زمان انقلاب ایران در سال 1979 تاکنون بزرگترین آرزوی اسرائیل فروپاشی ایران از درون بوده است. اما بعد از اینکه عصر چهارشنبه با مسئولان موسسه امنیتی اسرائیل صحبت کردیم می‌توانم بگویم که در نهاد امنیتی همه مقامات نسبت به موفقیت تظاهرات‌های ایران در ایجاد تغییر در این کشور بدبین هستند.

رسانه‌های صهیونیستی در این راستا گزارش دادند: مقامات  ایران موفق شدند موج اعتراضات را خاموش کنند؛ زیرا حجم فعالیت و قدرت این اعتراضات بسیار کاهش یافته و تلاش‌های آمریکا نیز جواب نداد. 

«ایهود یعری» تحلیلگر امور عربی در شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز با ناامیدی از به نتیجه رسیدن آشوب‌ها در ایران گفت: متاسفانه مسئولان در ایران موفق شدند آتش اعتراضات که همه شهرهای این کشور را دربر می‌گرفت خاموش کنند. آمریکایی‌ها در حال تلاش برای رفع محدودیت برخی شبکه‌های اجتماعی در ایران هستند اما این امر نیز کمکی نکرد و ما شاهد کاهش قابل توجه ابعاد و شدت اعتراضات در ایران هستیم.

این در حالی است که وزارت خارجه رژیم صهیونیستی چند روز پیش، همزمان با اغتشاشات در ایران، رسما از این آشوب حمایت و اعلام کرده بود: «ما اعتراضات مردم شجاع ایران را از نزدیک دنبال می‌کنیم»!

اما با گذشت چند روز از ناآرامی‌ها در ایران، رسانه‌های اسرائیلی اعتراف کردند که واشنگتن و تل آویو نتوانستند به اهداف خود از تظاهرات اخیر برسند و مانند همیشه تلاش‌های آن‌ها «در نتیجه قدرت مقامات تهران در مهار رخدادهای امنیتی، سیاسی و وضعیت اجتماعی به سرعت شکست خورد».

ارسال نظرات

;