​​​​​​​دیدار مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با خانوادۀ شهیدان «حاجی زاده» در ورزقان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در جریان سفر به ورزقان با خانوادۀ شهیدان والامقام «حسین و بختیار حاجی زاده» دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش شهید نیوز به نقل از «ایثار»، جابر ابوالفتح زاده با حضور در منزل بانو الحاجیه «مهرویه هادی ورزقان»، یاد و خاطرۀ همسرِ شهید این بانوی مؤمنه، شهید والامقام «حسین حاجی زاده» و فرزندش، شهید گرانقدر «بختیار حاجی زاده» را گرامی داشت و سلامتی او را آرزو کرد.
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در این دیدار ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با حاجیه خانم هادی ورزقان، از صبر و ایثارگری ایشان در راه اسلام و انقلاب قدردانی کرد.
 ابوالفتح زاده که توسط حجت الاسلام والمسلمین «مهدی پورمحمد» امام جمعه، «مهدی نعمتی» فرماندار، «معبود عباسزاده» مدیر مجتمع مس سونگون و جمعی از مسئولان ورزقان همراهی می شد، همچنین با قرائت فاتحه ای به روان شادروان «خدیجه حاجی زاده» صبیۀ تازه درگذشتۀ حاجیه خانم هادی ورزقان، برای آن مرحومه علوّ درجات و غفران الهی و برای بازماندگان صبر مسالت کرد.
 بختیار حاجی زاده، متولد هفتم مهر 1344 بود. او که به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافته بود، نهم اردیبهشت 1365 در جریان عملیات والفجر 8 در فاو بر اثر اصابت ترکش به فیض شهادت نائل شد. پدرش حسین حاجی زاده هم فقط بعد از گذشت هفت ماه از شهادت فرزندش، به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و دوم آذر سال 1366 در جریان عملیات بیت المقدس2 در منطقه ماووت بر اثر اصابت ترکش شهید شد و در بهشت به فرزندش پیوست. مزار این پدر و فرزند شهید در گلزار شهدای ورزقان واقع است.

ارسال نظرات

;