آقای وزیر کاش به شهدا ادای احترام نمی کردید!

درحالی حسابداری هتل محل اقامت وزیر تعاون در گرگان،یک فاکتور ۱۲۰ میلیون تومانی برای پذیرایی از وزیر صادر می‌کند که این مهم با تکذیبیه وزارت همراه می‌شود.

مدیر هتل توضیح داده که این هزینه مربوط به بدهی قبلی است و هزینه اقامت وزیر و همراهان تنها ۴۰ میلیون تومان بوده است!
۴۰ میلیون تومان ناقابل از بیت‌المال مستضعفین،برای ۱ شب!

اما سوالی که پیش می‌آید این است؛ چرا وقتی دولت مهمانسرا دارد و با یک چلو قیمه ساده هم می‌توان سیر شد،دولتمردان به هتل می‌روند و اینچنین هزینه‌تراشی از بیت‌المال می‌کنند؟!
عثمان‌بن‌حنیف فرماندار امیرالمومنین وقتی به یک مهمانی اشرافی که از بیت‌المال هم نیست می‌رود، حضرت در یک نامه بلندبالا عتابش می‌کنند:
«این درد و ننگ تو را بس كه با شكم سیر بخوابی و در اطراف تو شكم‌هایی باشد كه پوستی را برای خوردن آرزو كنند.»
چگونه می‌خواهید در پیشگاه خداوند، شهدایی که احترام کردید و مردمی که بینشان یتیم و مستمند هم هست پاسخگو باشید؟!
آقایان اصولگرا! فقط شیشلیک خوردن فرماندار روحانی مشکل داشت؟! دولتمردان قبل با کت‌وشلوار هاکوپیان شیشلیک می‌خوردند و سوار لندکروز شیشه‌دودی می‌شدند، شما با شلوار روی پیراهن؟!
جناب رییس جمهور ! چرا چشم بر این ریخت‌وپاش‌ها بسته‌اید؟!
زمانی که در قوه قضاییه بودید، جلسه سران قوا را به ساده‌ترین شکل برگزار کردید،طوریکه صدای روحانی‌ و لاریجانی درآمد، اما الان برخی دولتمردانتان با پذیرایی ساده میانه‌ای ندارند!
یا این پوست خربزه ها را از زیر پا بردارید یا لااقل برای مردم شفاف سازی کنید که صرف چنین هزینه هایی چه توجیهی دارد؟

حسین صادق

بسم رب الشهداء و الصدیقین البته و صد البته بدون شک باید اطمینان داشته باشیم با وجود این همه منابع و ذخاِیر انسانی و کانی اگر مسیولان و کارگزاران حکومتی فقط ده درصد به اهداف امام خمینی (ر,ع)بنیان گذار جمهوری اسلامی باور واعتقاد داشتند ایران ظرف این چهار دهه گذشته به ابر قدرت دنیا در تماما زمینه های اقتصادی ،سیاسی، نظامی ،علمی و اجنماعی تبدیل و غرب و شرق جهان از مرکز اعوذ بالله تعالی من جورجغرافیای ایران تعریف میشد. أَعُوذُ بِاللَّهِ تَعَالَى مِنْ جَوْرِ الْجَائِرِينَ وَ كَيْدِ الْحَاسِدِينَ وَ بَغْيِ الظَّالِمِينَ وَ أَحْمَدُهُ فَوْقَ حَمْدِ الْحَامِدِينَ

ارسال شده در : 2 مهر 1402 ساعت 13:15


محمدعلی احمدی کافشانی

آقای وزیر بفکر روز آلبوم نختم‌ علی افواههم وتکلمناایدیهم وتشهد ارجلهم بنا کانو یکسبون(یس۶۵) هم باش

ارسال شده در : 3 مهر 1402 ساعت 14:05


ارسال نظرات

;