نتایج یک نظرسنجی: ۳۲ درصد صهیونیست‌ها اعتمادی به سران کنونی خود ندارند

بر اساس نتایج نظرسنجی کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی، ۳۲ درصد صهیونیست‌ها اعتمادی به سران کنونی خود ندارند.

بر اساس نظرسنجی کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی، ۳۲ درصد اسرائیلی‌ها گفته‌اند که اعتمادی به سران کنونی این رژیم ندارند و تنها ۱۵ درصد از صهیونیست‌ها گفته‌اند که به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم اعتماد دارند.

 

پیش تر بر اساس نظرسنجی شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، ۶۲ درصد صهیونیست‌ها گفته‌ بودند که هرگز به حزبی که از ادامه نتانیاهو در قدرت حمایت کند، رأی نخواهند داد.

 

بر اساس این گزارش، ۵۶ درصد از صهیونیست‌ها نیز بر این باورند که علل اصلی تعلل نتانیاهو درخصوص تبادل اسرا با حماس، سیاسی است.

 

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

 

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

 

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظرات

;