دیدار سردار حاجی‌زاده با خانواده شهید بهروز قدیمی

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خانواده شهید بهروز قدیمی از شهدای کادر پرواز رئیس‌جمهور و همراهان دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خانواده شهید بهروز قدیمی از شهدای کادر پرواز رئیس‌جمهور و همراهان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

سردار حاجی‌زاده در این دیدار با اشاره به حادثه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور و همراهان بیان کرد: این حادثه خسارت سنگینی بود و داغ عزیزان بسیار سخت است و این عزیزان در مسیر انقلاب اسلامی، نظام و خدمت به ملت ایران به شهادت رسیدند.

 

وی افزود: خداوند باید زحمات و فعالیت‌های افراد را ببیند و ما نباید به‌دنبال دیده‌شدن توسط انسان‌ها باشیم. اگر کار یک انسان خالصانه بود آن‌گاه خداوند به آن برکت می‌بخشد.

 

همسر شهید بهروز قدیمی نیز، گفت: همه ملت ایران برای ما سنگ تمام گذاشتند.فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران نیز در ادامه سخنان همسر شهید قدیمی افزود: خداوند مسیر را این‌گونه هدایت می‌کند و ملت از صمیم قلب شهدا را بدرقه کردند.

 

سردار حاجی‌زاده با اشاره به تشییع میلیونی شهدای خدمت در کشور گفت: پس از شهادت حاج قاسم تقریباً چنین مراسمی را شاهد نبودیم و مشخص می‌شود که قلب‌های مردم ایران در دست خداست.

 

در ادامه این دیدار، فرزند شهید بهروز قدیمی از حضور ملت ایران در مراسم‌های تشییع و وداع با پیکرهای شهدای خدمت قدردانی کرد و ملت ایران را یک ملت بی‌نظیر خواند.

 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران نیز در پایان عنوان کرد: ملت ایران بهترین مردم جهان هستند.

ارسال نظرات

;