جنگ فراگیر علیه حزب‌الله نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌کند

سردار «احمدی‌مقدم» گفت: صهیونیست‌ها در نبرد غزه به هیچ دستاوردی دست پیدا نکردند و در صورت هرگونه حماقتی علیه حزب‌الله لبنان، به پایان عمر خود نزدیکتر می‌شوند.

سردار سرتیپ «اسماعیل احمدی‌مقدم» رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، درباره ادعای برخی مقامات رژیم صهیونیستی مبنی بر جنگ فراگیر با حزب الله لبنان اظهار داشت: رژیم صهیونیستی از ابتدای جنگ غزه، مرتباً حزب الله لبنان را تهدید کرده است.

 

سردار احمدی‌مقدم با اشاره به معادله اعلام‌شده از سوی دبیرکل حزب‌الله لبنان مبنی بر «غیرنظامی در برابر غیرنظامی» افزود: هر دو طرف، جنگ مدیریت شده‌ای را تاکنون انجام داده‌اند و طبیعتاً هر زمان حزب‌الله لبنان فشار را بیشتر می‌کند، نوعی واکنش به زیاده‌روی‌های صهیونیست‌هاست.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با بیان اینکه ادعای برخی مقامات صهیونیستی نسبت به جنگ فراگیر با حزب الله لبنان یک بلوف است، یادآور شد: صهیونیست‌ها در نبرد غزه به هیچ دستاوردی دست پیدا نکردند و در صورت هرگونه حماقتی علیه حزب‌الله لبنان، به پایان عمر خود نزدیکتر می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه توان حزب‌الله لبنان با حماس قابل قیاس نیست، خاطرنشان کرد: حزب‌الله لبنان ظرفیت انسانی، تجهیزات و فناوری‌های بالایی دارد که تاکنون به کار نگرفته است.

ارسال نظرات

;