پیرو یک تودیع و معارفه ناشیانه؛

وقتی مدیرعامل بیمارستان بود! / اخبار کذب خائنین تعیین کننده است؟

تغییر کادر مدیریت مجموعه توسعه دیدار ایرانیان از مجموعه های وابسته به گروه مالی و اقتصادی دی در حالی شکل گرفت که‌مدیرعامل این‌مجموعه به دلیل "عمل قلب باز" در بیمارستان بستری بود.

 

به گزارش شهیدنیوز/شهیدخبر، عدم تودیع مدیرعامل قبلی و معارفه مدیرعامل فعلی مجموعه توسعه دیدار ایرانیان که یک هولدینگ اقتصادی است در حالی شکل گرفت که مدتی است برخی اخبار از رسانه های بیگانه علیه بانک دی و نهادهای زیرمجموعه منتشر می شود.
نکته ای که "عبدالکریم بابارضا" مدیرعامل برکنار شده آن‌مجموعه، در نامه ای که خطاب به مسئول بالادستی خود به منظور شفاف سازی نوشته بود نیز به آن اشاره کرده است.
نفوذ  چهره های وابسته به غرب و حامی تحریم های ظالمانه علیه ایران در بعضی از سازمان ها و نهادهای مجموعه مالی و اقتصادی دی باعث شد تا چندی پیش تلویزیون صدای آمریکا(VOA) در گزارشی علیه بانک دی اقدام‌به دروغ پراکنی در خصوص مجموعه های مربوطه ازجمله هولدینگ توسعه دیدار ایرانیان نماید.
در پی این گزارش درحالی بابارضا و تیمش در اقدامی غیر حرفه ای که به نوعی صحه گذاری بر ادعای کذب مطروحه بوده است جابجا شدند که پیش از آن، وی خواستار تحقیق و بررسی مراتب آن گزارش و موارد مشابه شده بود.
این در حالیست که پایگاه خبری تحلیلی شهیدنیوز/شهیدخبر بعنوان صدای جامعه ایثارگری کشور و از اعضای این‌جامعه و طبیعتا از ذینفعان مالی مجموعه های بنیاد شهید و امور ایثارگران، همصدا با دلسوزان نظام و بر اساس مطالبه بابارضا، خواستار بررسی حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران و حراست بانک دی به این مهم است تا ضمن شناسایی عناصر نفوذی  درون مجموعه و معرفی ایشان بعنوان خائنین و منتشرکنندگان اکاذیب، اعتلای مالی و اقتصادی مجموعه متعلق به جامعه ایثارگری کشور رقم بخورد.  

 

*تصویر خبر، بخشی از نامه بابارضا به معدنچی است.

مرمریان

سریه کار ساخت و ساز کارم به بابارضا افتاد. به شرافتش قسم میخورم

ارسال شده در : 27 اردیبهشت 1401 ساعت 15:26


دختر شهید

یک آدم حسابی هم پیدا میشه اینطوری میکنن بدبختو از کی تا حالا وآ شده همه کاره مملکت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال شده در : 27 اردیبهشت 1401 ساعت 15:28


حمید

کاش غفار و عبدالکریم ها و که و که ها یکم عین اینها بودن اونوقت دست بهشون نمیزدن. آقای مدیرعامل بانک دی ما هنوز سر صندوق ذخیره ازت شاکی ایما!

ارسال شده در : 27 اردیبهشت 1401 ساعت 15:30


حسن

فکر کنم قیطاسی میخواد بانک دی و سرمایه ما نابود شه. چرا اولش نمیره که مثل شفیعزاده نشه؟

ارسال شده در : 27 اردیبهشت 1401 ساعت 15:32


مفسر

قیطاسی ماموریت انحلال از طریق ادغام بانک دی را داره. فهم برندهای ساخته شده مثل دی ، دیدار ایرانیان ، عماد و ... را هم نداره. انهدام بانک دی با دست فرمون قیطاسی حتمی‌است.

ارسال شده در : 28 اردیبهشت 1401 ساعت 08:49


حبیب

پس کسی را که خداوند مدافع او است چگونه انسان به خود جرأت می‌دهد که پرده‌اش را بدرد و رازش را فاش کند یا عیبش را آشکار سازد، و یا بی دلیل به او تهمت وارد نموده و آبروی او را بریزد و به حیثیّتش صدمه برساند(سوره حج آیه38)

ارسال شده در : 28 اردیبهشت 1401 ساعت 11:43


نظری

نامردی توی روز روشن آخه؟ چرا آدم حسابی هارو اینجوری خراب میکنن؟

ارسال شده در : 28 اردیبهشت 1401 ساعت 11:44


رسول

به فرموده امیر المومنین: «الاشرار یتتبعون مساوی الناس و یترکون محاسنهم کما یتتبع الذباب المواضع الفاسده؛ [۲۶] افراد فاسد و شرور به دنبال کشف و پخش عیوب مردمند، و مانند مگس همواره به دنبال مواضع فاسد می‌گردند و هرگز زیبایی‌ها و محسّنات را نمی‌بینند.»

ارسال شده در : 28 اردیبهشت 1401 ساعت 11:49


یلدا افشار

با نهمت و افترا میخواستن بدنامی براش بزارن که نتونستن خوب همیشه خوبه! ما از ابن آقا جز خوبی ندیدیم کارم لنگ بود مثل ی پدر دلسوز کمکم کرد

ارسال شده در : 28 اردیبهشت 1401 ساعت 12:05


ترکمن مختومی

آقای بابارضا انسان شریف وزحمت کش باتفکرات باز قانونمند می باشند انشاالله هرحال که تشریف بردند موفق وتندرست باشند ا باسپاس

ارسال شده در : 26 مهر 1402 ساعت 23:21


ارسال نظرات

;