از حرف نزده رئیس جمهور تا سریال پخش نشده تلویزیون

سایت وابسته به جریان رفُرمیست (اصلاح‌طلب) خبرآنلاین در گزارشی با عنوان «سریال‌های الف ویژه اگر حالا ساخته می‌شدند چه قدر بودجه می‌خواستند؟» دو سریالی را نقد کرده که هنوز پخششان از تلویزیون شروع نشده است.

 گویا شوق خاک کردن حریف توسط اصلاحات منطق و استدلال را از ایشان ربوده است.

 سایت اصلاح‌طلب در گزارشی با عنوان «سریال‌های الف ویژه اگر حالا ساخته می‌شدند چه قدر بودجه می‌خواستند؟» به بررسی بودجه مورد نیاز سریال‌های الف تلویزیون پرداخته است.

این سایت در گزارش خود دو سریالی را نقد کرده که هنوز پخششان از تلویزیون شروع نشده است.

در بخشی از این گزارش آمده است: «سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری، «ایل‌دا» به کارگردانی راما قویدل، «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی، «دادستان» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، «طلاق» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی از سریال‌های تازه‌ای هستند که با عنوان الف‌ویژه روی آنتن تلویزیون رفتند؛ اما ازنظر منتقدان هیچ یک تاثیر،محبوبیت و مخاطب «سربداران»، «امام علی(ع)»،«مدارصفر درجه»، «کلاه پهلوی»، «مختارنامه» و حتی «معمای شاه» را نداشتند.»

این رفتار رسانه‌های اصلاح‌طلب مسبوق به سابقه است. حدود یک دهه پیش نیز روزنامه مردم‌سالاری به تحلیل سخنان شب گذشته رئیس جمهور وقت پرداخت و ادعا کرده بود که احمدی نژاد حرف تازه‌ای برای مردم نداشت. این در حالی بود که آن نشست تلویزیونی کنسل شده بود.

سایت خبرآنلاین توسط محمد مهاجری از عناصر رسانه‌ای نزدیک به حسن روحانی اداره می‌شود.

 

 

ارسال نظرات

;