اعلام اسامی ۱۸ ورزشکار را برای حضور در اولین اردوی تیم ملی

سرمربی تیم ملی وزنه برداری اسامی ۱۸ ورزشکار را برای حضور در اولین اردوی تیم ملی در سال جدید، اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری شهیدنیوز، این اردو که از 7 فروردین در آکادمی ملی المپیک دایر خواهد شد، آماده سازی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیاست که حضور در آن به عنوان یکی از سکوهای کسب امتیاز المپیک، حایز اهمیت است. 

 

18 وزنه بردار مدعو، تا شروع مسابقات جینجو کره جنوبی در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، در اردو خواهند بود اما اعزام بر اساس ارتقای آمادگی و ثبت بهترین رکوردها انجام خواهد شد. 

 

علی داودی، آیت شریفی، علیرضا یوسفی، علی هاشمی، مهدی کرمی، امیر عزیزی، سهراب مرادی، رضا دهدار، رضا بیرالوند، کیانوش رستمی، ایوب موسوی، مصطفی جوادی، حسین سلطانی، حافظ قشقایی، علیرضا اسفندیاری، علیرضا معینی، مسعود ممیوند و پوریا اکبری، نفرات دعوت شده به اردو هستند.

دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن در خصوص شرایط حضور در اردو گفت: وزنه برداران دعوت شده باید آمادگی قبول شرایط اردو و حفظ نظم و انضباط را داشته باشند.

 

نصیرشلال افزود: با وجود وقفه ای که به دلیل تغییر کادر فنی و انتخابات مجمع، در تشکیل اردوها به وجود آمده، نفرات دعوت شده از افراد باتجربه و حرفه ای هستند و انتظار دارم با آمادگی مناسب در اردو حاضر شوند.

وی با تاکید بر انجام آزمایشات دوپینگ از ملی پوشان، درباره انتخاب افراد توضیح داد: وزنه برداری سالها از شرایط مطلوب و پشتوانه سازی محروم بوده و تمام داشته ما در حال حاضر همین است. به عنوان عضو کمیته فنی از ابتدای سرپرستی دکتر سجاد انوشیروانی در جریان وضعیت تیم‌ها و وزنه برداران قرارداشتم و این ترکیب با نظر کادر فنی انتخاب شده است.

 

 نصیرشلال درباره غیبت رسول معتمدی در این لیست نیز توضیح داد: حضور رسول در اردو با توجه به آسیب دیدگی که داشت، منوط به نظر و مجوز پزشک متخصص وی است. 

 

با حکم سجاد انوشیروانی، رییس فدراسیون وزنه برداری، بهمن زارع و وحید ربیعی، نصیر شلال را در هدایت تیم ملی همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

;