مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام:

بنیاد شهید و امور ایثارگران به دنبال تعمیم و گسترش ورزش در بین جامعه ایثارگری است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: نقش ورزش در سلامتی هر انسانی غیرقابل انکار است و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به دنبال تعمیم و گسترش ورزش در بین جامعه ایثارگری است.

به گزارش شهید نیوز به نقل از «ایثار»، جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام  از برگزاری یک دوره مسابقات ورزشی با حضور ۴۵ نفر از بانوان شاهد و ایثارگر استان در مجتمع ورزشی موسسه ایثار ایلام خبر داد و گفت: این مسابقات با حضور بانوان شاهد وایثارگر منتخب از بین شهرستان‌ها برگزار شد.
اسدی اظهار کرد: بی‌شک نقش ورزش در سلامتی هر انسانی غیرقابل انکار است و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به دنبال تعمیم و گسترش ورزش در بین جامعه ایثارگری است که این امر نیاز به مشارکت این جامعه نیز دارد.
وی افزود: این رقابت‌ها با هدف ارتقای روحیه‌ی نشاط، شادابی و سلامت جامعه‌ی ایثارگری، جهت ترغیب آن‌ها به ورزش کردن برپا شد و در طول آن بانوان  ورزشکار به رقابت پرداختند و پس از انجام بازی‌های حذفی ایثارگرانی که حائز رتبه‌های برتر در مسابقه انتخابی تیم دارت وتنیس روی میز بانوان شاهد و ایثارگر شوند به مسابقه کشوری اعزام خواهند شد.
 عزت اله رضایی رئیس اداره امور ورزش و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام  گفت: مرحله کشوری این مسابقه، پنجم آذر ماه سال جاری به مدت 5 روز در رامسر برپا می‌شود.

ارسال نظرات

;