فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام والای شهدای بندرعباس ادای احترام کرد

فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیئت همراه با حضور در گلزار مطهر شهدای بندرعباس، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

به گزارش شهید نیوز به نقل از «ایثار»، فریبرز خزائی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور ارزیابی عملکرد و اطلاع از روند انجام فعالیت‌های حوزه بسیج و ستاد صیانت از عفاف و حجاب بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به این استان سفر کرد و طی آن با مادر شهید «مهدی ذبیحی» و جانباز ۲۵ درصد «عباس رجبی‌پور» در بندرعباس دیدار و با اهدای لوح تقدیر از مقام و منزلت والای این عزیزان قدردانی کرد.
 خزایی با حضور در جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان، اظهار کرد: حوادث اخیری که در سطح منطقه به ویژه در غزه شاهدیم یک کشتار جمعی است که متأسفانه امروز توسط آمریکایی‌ها و اسراییل اتفاق می‌افتد و به هیچ قاعده‌ای حتی به مصوبه شورای امنیت نیز اعتنایی ندارند.
وی تصریح کرد: قضایای اخیر به خوبی نشان‌ داده که دنیا، دنیای منطق و احترام متقابل نیست البته نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که مردم غزه از پیر و جوان، زن و کودک همه به شهادت می‌رسند، اما مقام معظم رهبری فرمودند این عملیات، بلایی بر سر اسراییلی‌ها درآورد که قابل ترمیم نیست‌. در عملیات طوفان الأقصی تعداد قابل ملاحظه‌ای از اسراییلی‌ها کشته شده یا به اسارت گرفته شدند و نیز بخش زیادی از تجهیزات آنها منهدم شد که این اتفاق در طول ۷۵ سال گذشته بی‌سابقه بوده است اما اثراتی بر جای گذاشت، نخست اینکه ماهیت اصلی آمریکایی‌ها را به همه دنیا نشان داد، چراکه آنها متوجه بهم ریختگی اسراییل شدند و با تمام تجهیزات پای کار آمدند.
فرمانده مرکز بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت به بهترین بندگان خداوند است و این خدمت بالاترین درجه خدمتی است که نصیب انسان می‌شود.
عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه بسیج و عفاف و حجاب در استان ارائه‌ کرد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در جلسه شورای اداری بنیاد بیان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در تمامی عرصه‌های زندگی مادی و معنوی به ما کمک می‌کند و ما باید نسبت به این مسئله اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم. 
 وی گفت: بسیج در کلام حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب شجره طیبه پر ثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل، طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد. رسانه‌های معاند و دشمنان اسلام با برنامه‌ریزی هوشمندانه می‌خواهند ملت ایران را با بی‌حجابی زنان و دختران از درون تخریب کنند به همین منظور برخی از افراد در پیرامون جامعه از دشمن تبعیت می‌کنند. 
خزایی در ادامه گفت: مسئولان استانی و کشوری باید برنامه‌ریزی هوشمندانه و برخورد صحیح در راستای مسئله عفاف و حجاب انجام دهند. 
وی در پایان از عطا ناوکی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به دلیل عملکرد صحیح در حوزه مدیریتش تقدیر کرد.

ارسال نظرات

;